SHARON

3. června 2010 v 18:05 | Sharon |  Sharon

HTTP://de-aloha-from-hell.blog.cz
HTTP://de-aloha-from-hell.blog.cz
Jméno: Kačka
Věk: 14 (1996) Bacha! Jsem jen o 3 roky a 3 dny mladší než Felix! 
Škola: Víceleté Gymnázium (2007-2015)
Má ráda: Koně, pizzu, horory ( jenom s Almou :D), AFH ( pochybuje někdo?), Německo, Německé jedince xD, Všechno jídlo z Německa (bo oni maj fakt dobrá jídla :D)
Nemá ráda: vlezlé "blogaře", přímo nesnáší když jí Felix víc jak půl dne neodepisuje, svojí třídu (je to banda pitomců, až na pár výjimek), pavouky a jinou havěť, několik nejmenovaných jedinců, veškeré "omamné látky" , sousedy (tohle byli vždycky problematici xD), češtinu, českou republiku a všechno co se čech týče!

Jak se Sharon dostala k AFH?
No, nemá cenu to tu rozebírat do detailů, protože já když se rozepíšu, tak to je hodně špatný. Takže, jak to zkrátit? Když nahlídnu do minulosti, ehm, tuším- rok 2008? Jo jo, to jsem měla ten šuntskej mobil, a to mi kámoška přetahovala písničky do mobilu, a měla tam i don't gimme that, řeknu vám, ze začátku se mi to celkem líbilo, ale pak mě to nějak omrzelo. O pár měsíců pozdějš sem někde slyšela/ viděla (že by na Očku?) walk away- stejnej názor jako u dgt. Pak mě AFH nějak pustili, prostě sem je neřešila. 
Jo já řikám, že když se rozepíšu, je to hold špatný. Teď tuším, že to byl březen 2010 ( nevím, archiv na chevalu je smazanej) ale myslim že to byl březen, no prostě jak furt bylo to hnusný počasí, což bylo letos skoro furt ( a byl to březen a já se budu hádat!) to víte, ven se chodit nedalo a jak trávit doma svůj "volný" čas?... Icq,fcb,yt.. Jenže ony vás ty stejný ohraný písničky časem omrzej, takže jsem zkusila takovou kravinu zadat na YT jedno písmeno a ono už prostě něco vyjede. Nevim proč jsem tam dala "D", ale vyjelo tam don't gimme that. Tak si řikám fajn, to jsem dlouho neslyšela. Nevim z jakýho důvodu jsem neklikla na video s titulkama, ale na to "originální", ale byla/ nebo nebyla? to osudová chyba. Jen tak obloukem- to byla ta doba, kdy mě brali blonďáci xD. Tak víte co, já si tak koukám na to video, nic zábavnýho teda, ale... Víte jak sem byla vypatlaná když se tam mihnul ten "krásnej blonďák" ? ( Eh, kdo to asi byl? :D). Mimochodem, Lorry byla stejně ujetá na blonďáky. Následoval zkopírovanej link na icq se slovy: čum na toho blonďáka! Lorryinu rekaci si bohužel nepamatuju, ale myslim že moc normální nebyla. Prostě jsem si musela vygooglit cosi o AFH, kde jsem zjistila že Felix je Felix :D Do 2 dnů byla složka s názvem AFH totálně plná. 
Pak to bylo myspace, twitter, facebook.. ( Felixe). A na facebooku když si mě přidala jeho sestřenka, ehm, zaskočila mě její otázka "do you love my cousin Felix? ". Co sem jí asi jako měla napsat? :D
Ale díky ní mam Felixe pravej profil ( ne že by tamty nebyly pravý, ale jak to říct, Felix se ve skutečnosti nejmenuje tak jak "jmenuje" :D) Jeho jediný štěstí, že odepisoval na vzkazy. Ehm. Takže začátky nic moc. A současnost? Nevim čim vším mě nazval ať už od "my big fan" po "meine lieben" nebo "my poke darling". A budoucnost? V nedohlednu. Ukecávám ho ať koukaj naklusat do čech, a že bude europa tour a oni nemaj termíny mě prostě nezajímá! :D
HTTP://de-aloha-from-hell.blog.cz
HTTP://de-aloha-from-hell.blog.cz
© Sharon 2010
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama